Ore muri – Harta e botës – 50 cm dimensioni

25.00

+
 • Ore muri - Harta e botës - 50 cm dimensioni

  25.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Ore muri - Harta e botës - 50 cm dimensioni

   25.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Ora Muri ‘Harta e Botës’ – Elegante dhe Edukative

   Zbuloni kombinimin perfekt të artit dhe funksionalitetit me Orën tonë të Murit ‘Harta e Botës’.

   Kjo orë unike me një diametër prej 50 cm jo vetëm që shërben si një mjet për të mbajtur kohën, por gjithashtu si një mjet edukativ dhe një vepër arti që do të shtojë një prekje botërore në çdo ambient.

   Detajet e Produktit:

   • Dimensionet: Orë me një diametër prej 50 cm, e përshtatshme për të mbushur hapësirë në çdo mur.
   • Dizajni: Harta e botës është shfaqur mbi sfondin e orës me detaje të imëta, duke përfshirë kontinentet.
   • Materiali: E bërë nga materialet e zgjedhura për qëndrueshmëri dhe stil. Akrepat e orës janë të dizajnuara për të qenë të lehta për t’u lexuar dhe të saktë në shfaqjen e kohës.
   • Për cdo ambient: Perfekte për dhoma të ndryshme, qoftë një zyrë, një sallë pritjeje, një dhomë gjumi, ose një sallë studimi. E përshtatshme si për ambiente rezidenciale ashtu edhe komerciale.

   Bëni që çdo kohë të shikoni orën të jetë një udhëtim rreth botës me Orën tonë të Murit ‘Harta e Botës’. Ideal për çdo entuziast të udhëtimeve ose për ata që duan të shtojnë një prekje globale në hapësirën e tyre.

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Ore muri – Harta e botës – 50 cm dimensioni”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoritë: ,
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories