Kornizë e fotografisë me shkrimin Mami + Fotografia

Çmimi origjinal qe: €18.00.Çmimi i tanishëm është: €15.00.

+
 • Kornizë e fotografisë me shkrimin Mami + Fotografia

  Çmimi origjinal qe: €18.00.Çmimi i tanishëm është: €15.00.

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Kornizë e fotografisë me shkrimin Mami + Fotografia

   Çmimi origjinal qe: €18.00.Çmimi i tanishëm është: €15.00.

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Ngrohtësia dhe dashuria që një nënë sjell në jetën e çdo fëmije janë të pakrahasueshme, dhe kjo kornizë e veçantë në formë zemre me shkrimin “Mami” është një mënyrë e mrekullueshme për të treguar vlerësimin tuaj. Korniza është një dhuratë ideale për Ditën e Nënës, ditëlindje, ose thjesht për t’u dhuruar në çdo kohë që dëshironi të bëni një gjest të ëmbël ndaj nënës suaj.

   Detajet e Produktit:

   • Dizajni: Korniza vjen në formën e një zemre, simbol i dashurisë dhe lidhjes ndërmjet një nëne dhe fëmijës së saj. Shkrimi “Mami” është i vendosur mjeshtërisht në pjesën kryesore, duke shtuar një prekje personale dhe sentimentale.
   • Materiali: E bërë nga materialet e zgjedhura si druri=, për të siguruar që korniza jo vetëm që duket e bukur por edhe zgjat në kohë.
   • Përmasat: Përshtatet me fotografi me dimensione standarde, të përshtatshme për të shfaqur imazhet tuaja të preferuara.
   • Ngjyrat: E disponueshme në një gamë ngjyrash për të përshtatur me dekorin e dhomës, duke përfshirë të bardhën, të zezën, dhe ngjyrat pastel që japin një pamje të butë dhe të ngrohtë.

   Përfitimet:

   • Personalizim: Ofron mundësinë për të shtuar elemente personalizuese si datën, një mesazh të veçantë, ose inicialet për të bërë dhuratën edhe më personale.
   • Dekorative dhe Praktike: Korniza është jo vetëm funksionale për të mbajtur fotografitë tuaja më të dashura, por gjithashtu është një shtojcë e bukur dekorative për çdo dhomë.
   • Kujtim i Përjetshëm: Ideal për të ruajtur dhe shfaqur një moment të veçantë me nënën, duke e bërë atë të ndihet e veçantë dhe e dashur çdo herë që sheh fotografinë.

   Kjo kornizë është një mënyrë perfekte për të thënë “Të dua, Mami” dhe për të përcjellë ndjenjat tuaja në një mënyrë që fjalët mbase nuk mund t’i përshkruajnë dot. Ajo sigurisht që do të jetë një thesar që mbahet me kujdes dhe dashuri në çdo shtëpi.

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kornizë e fotografisë me shkrimin Mami + Fotografia”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoritë: ,
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories