Kornize per fotografi ne forme zemre 20x20cm

12.00

  Nxito! Zbritja përfundon në:
+
 • Kornize per fotografi ne forme zemre 20x20cm

  12.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Kornize per fotografi ne forme zemre 20x20cm

   12.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Korniza për fotografi në formë zemre është një zgjedhje ideale për të ekspozuar momentet më të dashura dhe të paharrueshme të jetës tuaj. Krijuar me dashuri dhe përkujdes, kjo kornizë është projektuar për të shtuar një prekje ngrohtësie dhe dashurie në çdo ambient, duke e bërë atë përsosmërinë e dekorit në shtëpinë tuaj ose dhuratën perfekte për të dashurit tuaj.

   Detajet e kornizës:

   • Forma: Zemër, simbol i dashurisë universale dhe ndjenjave të ngrohta.
   • Materiali: Mund të jetë e bërë nga druri i përzgjedhur për një prekje natyrore dhe qëndrueshmëri, ose nga metale të lëmuara për një ndjenjë më moderne dhe elegante. Gjithashtu, mund të përdoren materiale si plastika e fortë ose qelqi i punuar për detaje më të veçanta dhe efekte vizuale.
   • Madhësia: Projektuar për të përshtatur fotografitë standard ose ato me madhësi të personalizuar, duke u ofruar mundësinë të ruani dhe shfaqni kujtimet tuaja të çmuara në mënyrën më të bukur.
   • Ngjyra dhe Stili: Vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, që variojnë nga të thjeshtat dhe elegante deri te ato më të ndërlikuara dhe artistike, për të përshtatur me çdo dekor dhe shije personale.
   • Përdorimi: E përkryer për dhoma ndenjeje, dhoma gjumi, zyra, ose si një element qendror në murët e galerive familjare. Gjithashtu, është zgjedhja ideale për dhuratat e ditëlindjeve, përvjetorëve, dasmave, ose thjesht si një mënyrë për të shprehur dashurinë dhe mirënjohjen ndaj dikujt të veçantë.

   Me kornizën për fotografi në formë zemre, çdo moment i rëndësishëm bëhet akoma më i veçantë, duke krijuar një hapësirë ku dashuria dhe kujtimet mbizotërojnë. Bëni që çdo fotografi të rrëfejë një histori të dashurisë dhe të lidhjet e forta që na mbajnë së bashku.

   Ngjyra

   Kafe e qelt, Kafe e mbyllt

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kornize per fotografi ne forme zemre 20x20cm”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: N/A Kategoria:
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories