Ore muri – Ferizaj – 50 cm dimensioni

25.00

+
 • Ore muri - Ferizaj - 50 cm dimensioni

  25.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Ore muri - Ferizaj - 50 cm dimensioni

   25.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Orë Muri ‘Ferizaj’ – Stil dhe Përkatësi Lokale

   Jepini ambientit tuaj një notë lokale dhe stilore me Orën tonë të Murit ‘Ferizaj’. Kjo orë elegante me një diametër prej 50 cm jo vetëm që është një mjet praktik për matjen e kohës, por edhe një mënyrë unike për të shprehur krenarinë dhe dashurinë ndaj qytetit të Ferizajt.

   Detajet e Produktit:

   • Dimensionet: E madhe me një diametër prej 50 cm, ideale për të qenë pikë qendrore në çdo dhomë.
   • Dizajni: Karakterizohet nga një ilustrim tërheqës i Ferizajt, duke përfshirë simbolet dhe ndërtesat kryesore të qytetit.
   • Materiali: Në përbërje përdoren materiale të qëndrueshme dhe të larta në cilësi, që garantojnë jetëgjatësinë e orës.
   • Përshtatshmëria: Ideale për çdo ambient të shtëpisë tuaj si salloni, kuzhina ose zyra, si dhe për ambiente komerciale si bare dhe restorante.

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Ore muri – Ferizaj – 50 cm dimensioni”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoritë: ,
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories