Kuti e veçantë për zarfa – Martesë/Fejesë

25.00

+
 • Kuti e veçantë për zarfa - Martesë/Fejesë

  25.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Kuti e veçantë për zarfa - Martesë/Fejesë

   25.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Zbukuroni momentin tuaj të veçantë me Kuti e Zarfeve për Martesë/Fejesë, një zgjedhje elegante dhe funksionale që shton një prekje magjie në çdo festë. Kjo kuti është e përshtatshme jo vetëm për të mbledhur urimet dhe dhuratat në forma zarfesh nga të ftuarit tuaj, por edhe si një kujtim i mrekullueshëm që do të ruajtë emocionet e ditës suaj të veçantë për vite me radhë.

   Detajet e Produktit:

   • Dizajni: Elegante dhe moderne, kjo kuti është e zbukuruar me elemente dekorative që pasqyrojnë temën e dasmës ose fejesës, si p.sh. zemra, çifte të dashuruar, ose modele florale.
   • Materiali: E ndërtuar nga druri i qëndrueshëm, të cilat jo vetëm që duken bukur por gjithashtu ofrojnë qëndrueshmëri dhe mbrojtje për përmbajtjet brenda.
   • Përmasat: E projektuar të jetë mjaftueshëm e madhe për të përmbajtur një numër të madh zarfash dhe kartolinash, e përshtatshme për festa të mëdha dhe të vogla.

   Përfitimet:

   • Praktike dhe Dekorative: Jo vetëm që mbledh dhe mbron zarfat e dhuratave, por gjithashtu shërben si një element qendror i dekorit të eventit.
   • Personalizim: Mund të personalizohet me inicialet e çiftit, datën e ngjarjes, ose një mesazh të veçantë, duke e bërë atë edhe më të veçantë dhe të paharrueshme.
   • Kujtim i Përjetshëm: Pas eventit, kutia mund të shërbejë si një kuti kujtimesh ku mund të ruani jo vetëm zarfat, por edhe fotografi dhe të tjera kujtime nga dita juaj e veçantë.

   Kjo Kuti për Zarfa e personalizuar është një shtesë e domosdoshme për çdo dasmë apo fejesë, duke ju lejuar të mbani organizuar dhuratat tuaja në mënyrë elegante dhe të mbani kujtime të çmuara të ditës suaj të rëndësishme

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kuti e veçantë për zarfa – Martesë/Fejesë”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoritë: ,
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories