Arkë kursimi e personalizuar

20.00

+
 • Arkë kursimi e personalizuar

  20.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Arkë kursimi e personalizuar

   20.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Produkti “Arkë Kursimi e Personalizuar” që kombinon drurin dhe plexiglassin, me shtimin e një emri të personalizuar, është një zgjedhje e mrekullueshme për ata që kërkojnë një mënyrë elegante dhe praktike për të ruajtur kursimet e tyre. Kjo arkë kombinon bukurinë natyrore të drurit me transparencën moderne të plexiglass, duke ofruar një pamje të bukur dhe funksionalitet të lartë. Ja si mund të përshkruhet më detajisht ky produkt:

   Materiali dhe Ndërtimi

   • Druri: Pjesët anësore e arkës së kursimit janë bërë nga dru i zgjedhur me kujdes për qëndrueshmërinë dhe estetikën.
   • Plexiglass: Pjesa e para arkës është e bërë prej plexiglass transparent, i cili jo vetëm që shton një element modern në dizajn, por gjithashtu lejon që përmbajtja brenda të shihet, duke inkurajuar kursimin.

   Personalizimi

   • Emri i Personalizuar: Emri i personit ose një mesazh motivues mund të gdhendet ose të printohet në pjesën e drurit ose të plexiglassit. Ky nivel i personalizimit e bën atë një dhuratë ideale për raste të veçanta si ditëlindje, graduime, ose si një mjet inkurajimi për kursimin e parave për një qëllim të veçantë.
   • Dizajni: Mund të zgjidhni nga një gamë dizajnesh të gatshme ose të propozoni një dizajn të personalizuar që pasqyron interesat dhe pasionet e pronarit. Kjo mund të përfshijë gjithçka nga temat e përrallave, simbolet e preferuara, deri tek shprehje motivuese.

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Arkë kursimi e personalizuar”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoria:
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories