Arke kursimesh në formë kitare

15.00

  Nxito! Zbritja përfundon në:
+
 • Arke kursimesh në formë kitare

  15.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Arke kursimesh në formë kitare

   15.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Produkti “Arkë Kursimesh në Formë Kitare” është një zgjedhje e shkëlqyer për muzikantët, dashamirësit e muzikës, ose këdo që vlerëson dizajne unike dhe kreative. Kjo arkë kursimesh jo vetëm që ofron një mënyrë argëtuese dhe motivuese për të kursyer paratë, por gjithashtu shërben si një element dekorativ i veçantë në çdo hapësirë.

   Forma e Kitares: Forma e saktë e arkës ndjek konturet e një kitare akustike duke përfshirë detajet si tela, dhe madje edhe logon e markave të njohura muzikore, nëse kërkohet.

   Ngjyra

   E bardhë, E zezë

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Arke kursimesh në formë kitare”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: N/A Kategoria:
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories