Lampë dekorative Led, kujtim për fëmijën tuaj

22.00

+
 • Lampë dekorative Led, kujtim për fëmijën tuaj

  22.00

  Request a Call Back

  •  Size Guide
  •  Informacione për dorëzim

   Informacione për dorëzim

   Dorëzimi

   Pas bërjes së porosisë, ju do të pranoni një email që konfirmon se porosia juaj është kryer me sukses. Nëse porosia juaj është bërë ditën e premte pas orës 13:00, ose në fundjavë, atëherë porosia juaj do të dërgohet në ditën e punës.

   Shërbimi postar dërgon në adresën tuaj nga e hëna në të shtune. Për atë qëllim, personi duhet të jetë i pranishëm në adresën e treguar për dorëzim. Para se të bëhet transporti i produktit, furnizuesi do t’ju telefonojë para se të dorëzohet. Zakonisht koha e dorëzimit brenda Kosovës është 1-3 ditë pune, ndërsa në Shqipëri & Maqedoni 3-5 ditë pune. Transporti në territorin e tërë Republikës së Kosovës është 2 euro në bazë, ndërsa në Shqipëri kosto e transportit është 5 euro, që do të thotë se do të jeni të detyruar të paguani për të marrë porosinë tuaj.

   Kostoja e transportit paguhet nga vetë blerësi. Nëse porosia kthehet nga shërbimi korrier për shkak të një përpjekje të pasuksesshme për të dorëzuar porosinë, dërgesa do të kthehet dhe ju do të merrni një NDALESË për çdo porosi në të ardhmen nga uebi ynë. Nëse produkti ka nevojë të zëvendësohet, kostoja e kthimit dhe shkarkimit të produktit të ri mbulohet nga blerësi. FoxShop merr përsipër të mbulojë koston e transportit vetëm në rast të mospërputhjes (konformitetit) në mes të produktit të porositur dhe produktit të pranuar.

  •  Ask a Question

   Lampë dekorative Led, kujtim për fëmijën tuaj

   22.00

   Ask a Question

     ... persona kan klikuar brenda 24 orëve.

     Shpërndaje
   Siguri e garantuar

   Trust

   Lampë dekorative LED në formë të veçantë që shërben si një kujtim i paharrueshëm për fëmijën tuaj. Kjo lampë e bukur dhe moderne është dizajnuar për të sjellë ngrohtësi dhe dritë në çdo dhomë, duke krijuar një atmosferë të rehatshme dhe magjepsëse. E përshtatshme si për dhomën e lojërave, ashtu edhe për dhomën e gjumit, kjo lampë LED jo vetëm që ndriçon ambientin por gjithashtu funksionon si një element dekorativ që shton një prekje personale dhe emocionale në hapësirën tuaj.

   Me teknologjinë e saj LED, kjo lampë ofron një ndriçim të butë dhe ekonomik, duke garantuar një jetëgjatësi të gjatë dhe konsum të ulët të energjisë. Është ideale për të krijuar një ndjenjë qetësie dhe për t’u përdorur si dritë nate për të qetësuar fëmijën tuaj para gjumit.

   Dizajni i saj i personalizueshëm ju lejon të shtoni një mesazh të veçantë, emrin e fëmijës, ose një datë të rëndësishme, duke e bërë këtë lampë një dhuratë të paharrueshme dhe të personalizuar për çdo rast. Qoftë për një lindje, ditëlindje, apo thjesht si një shprehje dashurie, kjo lampë LED dekorative do të ruajë kujtimet dhe momentet e veçanta me fëmijën tuaj për një kohë të gjatë.

   E thjeshtë në instalim dhe e sigurt në përdorim, kjo lampë është zgjedhja perfekte për të shtuar një ndjenjë magjie dhe ndriçimi në jetën e fëmijës tuaj, duke e bërë çdo moment edhe më të veçantë.

   Ngjyra

   Kafe e qelt, Kafe e mbyllt

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Lampë dekorative Led, kujtim për fëmijën tuaj”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoria:
   Close Shporta Ime
   Close Recently Viewed
   Close
   Close
   Categories